Ходулісти на Арт-шоу «Ніч у Луцькому Замку»

Були учасниками Арт-шоу «Ніч у Луцькому Замку». Там на перформанс сцені представили театралізоване відкриття - "Посилання з міжчасся" за участі наших ходулістів Stilt-walkers Liumanov Show. Неймовірна та чарівна атмосфера, та чудові гості фестивалю Ніч у Луцькому замку - 2016, це незабутні враження!

Створення казкової істоти, вогняне шоу, запальні виступи, перформанси та середньовічні розваги: у замку Любарта відбулося арт-шоу «Ніч у Луцькому замку».
Після трирічної перерви унікальне дійство знову зібрало сотні лучан серед мурів старовинного замку-перлини Луцька. Вже коло брами відвідувачів зустрічали середньовічні лицарі та луцький Кликун. Розпочали програму з розваг для найменших гостей дійства виставою «Підкова на щастя».
До театралізованого відкриття арт-шоу долучилися театр на ходулях «Liumanow Show» (Київ), «Garage Drum Show», театр «ГаРмИдЕр», творча група «Княжа забава» (Львів) та клуб середньовічної реконструкції «Айна Бера».

 

Генеральний спонсор арт-шоу Андрій Покровський зізнався, що його переповнює гордість за місто, адже завдяки таким заходам Луцьк стає більш популярним та відомим на всю Україну. Він відзначив, що Луцьк – не лише адміністративний центр регіону, а гідний посісти достойне місто серед найкращих міст України. Він нагадав слова відомого актора Богдана Ступки про те, що він був у Лондонському Тауері, але справжню величність йому викликали суворі вежі Луцького замку.
До останнього у таємниці тримали організатори те, якою буде скульптура-інсталяція «казкова істота Луцького замку». Під час відкриття скульптури гостям дійства розповіли, що прототипом її стало зображення коня, знайдене у Луцькому замку. Долучитися до створення скульптури міг кожен, придбавши та розмалювавши дощечку та пожертвувавши кошти на арт-терапію бійцям АТО. Наприкінці ночі скульптуру прикрасило чимало дощок, за написами на яких можна побачити географію відвідувачів арт-шоу – від Луцька до Луганська, Кіровограда та Києва.

Сайт

http://www.volynnews.com/news/rest/nich-u-lutskomu-zamku-vidrodzhennia-k...